Skip to main content

Opinie moich klientów

Aby móc napisać swoją opinię musisz wcześniej skorzystać z moich usług.

Swoją opinię możesz wpisać tutaj.

kredyt na zakup szeregowca

Dostaliśmy namiary na Pana Arka od dewelopera, od którego kupowaliśmy nasz dom. Wcześniej byliśmy na spotkaniu w znanej firmie sieciowej, ale trafiliśmy na raczej mało kompetentną osobę. Pan Arek na spotkaniu przedstawił wszystkie za i przeciw wszystkich najlepszych ofert i zdecydowaliśmy się na ofertę ING.  Wrażenia super. Wypełnił wszelkie niezrozumiałe formularze za nas, załatwił wszystkie dokumenty od dewelopera… Tak naprawdę nasza aktywność ograniczyła się do podpisania wniosków a potem dopiero umowy kredytowej. To co o nim piszą to szczera prawda. Polecamy i dziękujemy. Mariusz i Martyna

kredyt na zakup domu w budowie

A. Zielińska: Już od pierwszego spotkania z Panem Arkiem widać było jego pełen profesjonalizm, cierpliwość a także umiejętność nawiązania dobrego kontaktu z klientem. Szczerze polecam!

kredyt na zakup mieszkania w budowie

Asia i Andrzej: Polecamy szczerze wszystkim usługi oferowane przez pana Arka. Nie dał za wygraną bankowi pomimo, iż ten pierwotnie wydał decyzję negatywną. Kolejne negocjacje pana Arka z bankiem, powtórne złożenie wniosku i udało się! Dostaliśmy kredyt na mieszkanie! Polecamy!!!

kredyt dla firmy

Rafał Kowalewski: Sam prowadzę firmę przeprowadzki w Warszawie, więc wiem, jak ważne są pozytywne odczucia klientów. Pan Arek to szybki i niezwykle skuteczny fachowiec. Byliśmy wcześniej w Banku, ale sprawy ciągnęły się kilka tygodni bez efektu. Jak tylko on zajął się sprawą otrzymałem kredyt dla firmy w kilka dni. Doradza jak trzeba skutecznie kontaktować się z bankiem i co dla mnie najważniejsze uczciwie podchodzi do klienta. Szczerze polecam!

kredyt na zakup mieszkania

M. P. Jarosz: Pan Arek to w 100% profesjonalista z krwi i kości. Doradza, załatwia formalności, wszystko tłumaczy, prowadzi krok po kroku do wyznaczonego celu. Dla przeciętnego laika w sprawach bankowych jest to ogromny spokój ducha i niesamowita pomoc. Pisząc tą opinię gorąco polecam wszystkim, którzy są na początku drogi do własnego wymarzonego „M”. Panie Arku – serdecznie dziękujemy za wszystko.

kredyt na refinansowanie innego kredytu

J. Brenskot: Powiem szczerze bez pomocy Pana Arka nie dałabym rady sama w gąszczu bankowych życzeń i zażaleń 🙂 Pan Arek wziął mnie za rękę jak bezbronne małe dziecko i od początku do końca przeprowadził przez cały proces walki o kredyt w Euro. Naprawdę to była walka, ale na szczęście uwieńczona pełnym sukcesem. Złożyliśmy wnioski w dwóch bankach – w obu decyzje były na tak. Po analizie wszelkich kosztów (oczywiście Pan Arek bardzo zrozumiale tłumaczył zawiłości bankowe) wybrałam lepszego oferenta. Pan Arek był zawsze pomocny i przede wszystkim wyrozumiały i niezwykle opanowany. Poza tym podobała mi się jego zaangażowanie i okazana pomoc: zawsze odbierał telefon i odpowiadał na moje pewnie często śmieszne pytania, które przychodziły do mojej głowy podczas całego procesu związanego z kredytem. Naprawdę szczerze polecam. I jeszcze raz bardzo DZIĘKUJĘ.

kredyt na zakup mieszkania – rynek pierwotny

A. Grzesiek – Kowalska: Trafiliśmy do Pana Arkadiusza z polecenia dewelopera, po odmownej decyzji jednego banku. Wcześniej swoją pomoc zaoferował nam doradca kredytowy z dużej firmy doradztwa finansowego, ale poddał się – stwierdził, że nie możliwości tej sprawy załatwić. Pan Arek dużo pytał, myślał, kombinował i – wykombinował. Była to dość skomplikowana układanka, trwało trochę, ale jest – mamy własne wspaniałe M.! Dzięki, i jeszcze raz wielkie dzięki! Będziemy Pana polecać wszystkim znajomym.

kredyt gotówkowy

E. Kozaczewska: Chciałabym dołączyć do grona tych, którzy mają p. Arka we wdzięcznej pamięci. Trafiłam do niego telefonicznie, jakby przypadkiem, ponad rok temu prosząc o poradę finansową, której posłuchałam. Czas pokazał, że to uchroniło mnie od ogromnych kłopotów finansowych. Nie wiem dokładnie skąd się bierze totalne zaufanie do kogoś kogo się praktycznie nie widziało, ale sposób prowadzenia rozmowy, umiejętność błyskawicznego wychwycenia rzeczy ważnych, konkretne odpowiedzi na zadawane pytania, wreszcie nawet sposób zredagowania tej strony świadczą o totalnym profesjonalizmie p. Arka. Dlatego poleciłam Go już paru osobom i sama będę wracać za każdym razem kiedy będę miała jakiekolwiek finansowo-bankowe animozje do załatwienia. Nie zdarzyło mi się spotkać kogoś takiego w żadnej odwiedzanej przeze mnie instytucji doradców finansowych.

kredyt na działkę, kredyt na budowę domu

A. Hetmanowska: Pomoc Pana Arka śmiało mogę polecić każdemu, bez względu na możliwe przeznaczenie kredytu. Ja sama trafiłam do Pana Arka z polecenia i przyznam, ze był to doskonały wybór. Dwukrotnie korzystałam z jego pomocy, pierwotnie przy kredytowaniu zakupu działki budowlanej, konsekwentnie przy kredycie na budowę domu. Pan Arek wykazał się niebywałą troską, zawsze cierpliwy i dyspozycyjny, formalności poprowadził od a do z. Moim zdaniem jest synonimem profesjonalizmu.

kredyt na budowę domu

A. Burdziej: Kontakt do P. Arkadiusza dostałem od zadowolonego z jego usług kolegi i szczerze powiem, że kredyt z Panem Arkiem to uniknięcie biegania pomiędzy bankami w poszukiwaniu dobrej oferty, a później z dokumentami. Doradził, dokładnie wytłumaczył i pomógł. Polecam. Artur

kredyt refinansowy

M. Kądziela: Z usług pana Arka skorzystałem dwukrotnie i dwukrotnie jestem niezwykle zadowolony. Przede wszystkim niezwykle sympatyczny człowiek, kontaktowy, życzliwy, dąży do tego aby jego klient był jak najbardziej zadowolony. Dobrze zna oferty wszystkich banków i zawsze znajdzie taką, która jest najkorzystniejsza dla klienta. Polecam wszystkim. I pozdrawiam 😉

kredyt na wynajem

S. Warcok: P. Arek uzyskał dla mnie kredyt na zakup nieruchomości pod wynajem w Karpaczu. Trudna sprawa, ale dzięki wiedzy p. Arka zakończona sukcesem. Zna wszystkie instytucje udzielające kredytów i ich możliwości. Zawsze odbiera telefon i ma czas dla klienta prawie o każdej porze. Potrafi też być asertywny i powiedzieć – na to, to szkoda czasu. Będę zdecydowanie polecał jego usługi wszystkim moim znajomym.

kredyt konsolidacyjny, kredyt na zakup mieszkania

M. Rupental: Dwukrotnie korzystałem z usług P. Arka – najpierw kredyt konsolidacyjny, aby uzyskać zdolność na kredyt na zakup mieszkania. Doradztwo nieprzyzwoicie fachowe i z pełnym zaangażowaniem. Z pełną świadomością polecam usługi Pana Arka.

kredyt na zakup domu

J. Mokanek: Sądzę, że gdyby nie Pan Arek, nie kupiłbym wymarzonego domu. Bez zbędnego owijania w bawełnę potrafił zaproponować rozwiązanie sytuacji wydawałoby się zupełnie bez wyjścia, zaproponować rozwiązanie a potem jak dziecko za rączkę przez nie przeprowadzić. Pracuje w ubezpieczeniach i wiem, że klientowi trzeba czasem wszystko prosto wytłumaczyć i dać instrukcję na zasadzie „to zrób, a tu połóż długopis” i On to potrafi. Dziękuję Panie Arkadiuszu.

kredyt refinansowy, pożyczka hipoteczna

R. Rycerski: Absolutny profesjonalizm połączony z bardzo miłą atmosferą i pełne zrozumienie pokrętnych ścieżek rozumowania i potrzeb klienta 🙂 Plus sprawne przebrnięcie przez skomplikowane formalności. Zdecydowanie na tak, choć zdaje sobie sprawę że klient ze mnie był dosyć uciążliwy. Polecam z czystym sumieniem. )

kredyt konsolidacyjny

J. Chojnacki: Pan Arek dla mnie to bardzo solidna firma. Niezwykłe zaangażowanie w sprawę której się podejmuje, pełen profesjonalista. Polecam każdemu kto chce wyjść z kłopotów finansowych związanych z kredytami. Miły, uczynny i wesoły co daje mu ogromną przewagę nad innymi doradcami kredytowymi.

kredyt mieszkaniowy Mieszkanie dla Młodych

A. Jagusiak: Współpraca kredytowa z panem Arkadiuszem to prawdziwa przyjemność. Potrafi znaleźć aktualnie najkorzystniejszą ofertę, wszystko wytłumaczy, doradzi i szybko doprowadzi całą sprawę do końca. Doradca mobilny, to znaczy, że odległość 60 km między naszymi miastami, nie była dla niego żadnym problemem. Zawsze dyspozycyjny i gotowy do pomocy, kompetentny – prawdziwy profesjonalista.

kredyt mieszkaniowy Mieszkanie dla Młodych

M. R. Alberscy: Bardzo, bardzo i jeszcze raz bardzo polecamy Pana Arka! Bez pomocy i ogromnej wiedzy jaką posiada Pan Arek, nie uzyskalibyśmy naszego kredytu. Musiał „przygotować” naszą sytuację dochodową do akceptowalnej przez Bank. Pełna dyspozycyjność, zaangażowanie no i poczucie humoru – to wszystko w jednej osobie 🙂 Pomaga we wszystkich formalnościach a przy podpisaniu umowy, przy okazji bardzo dobrze ją tłumaczy z Polskiego na Nasze 😉 Polecamy!

kredyt na zakup mieszkania

A. Bielecka: Chyba tylko dzięki Panu Arkowi mamy swoje wymarzone mieszkanie. Na pewno będę polecać go innym, ponieważ niezwykle profesjonalnie podchodzi do swoich klientów i do swojej pracy. I co najważniejsze jest bardzo skuteczny. Korzystając z jego usług oszczędziliśmy mnóstwo czasu i niepotrzebnych nerwów.

Jeśli skorzystałeś z moich usług – wyślij swoją opinie za pomocą formularza kontaktowego. Podziel się doradcą!

Zwiększ swoje szanse na najlepszy kredyt ZADZWOŃ